Fastiv

Думки Отця Засновника,

Слуги Божого, Яцека Воронецького OP

Виконання Божої волі

Якщо бо першою функцією молитви є прослава Бога, молитвою буде все, що Його славить. Так от Божу прославу не менше від молитви поширює виконання Божої волі в щоденному житті християнином.

/Повнота молитви, Варшава 2003, ст.30/

Будинок Божого Милосердя у Фастові

Фастів (Фастів) – місто з понад 50 тисячами жителів. мешканців, розташованих за кілька десятків кілометрів на південний захід від Києва. Католицька парафія, яка існувала там з 1593 року, відзначала у 2011 році сторіччя освячення існуючої церкви.

Домініканські місіонери прибули у Фастів у 1990 році, ще до того, як церква була відновлена ​​парафіяльною громадою. У тісній співпраці з Отцями Домініканами вони розпочали служіння серед місцевого населення. Парафія динамічно відроджується та розвивається. В даний час сестри живуть у власному монастирі поруч із церквою. Вони приєднуються до парафіяльної та благодійної діяльності. Вони катехизують, відвідують хворих і служать у ризниці церкви – одна з небагатьох повернулася до католиків у цих районах. Вони викладають у католицькій школі св. Марсін де Поррес Християнська етика, польська мова для дітей та молоді та в дитячому садку. Вони організовують паломництво, літні поїздки з дітьми та міжконфесійні євангелізаційні акції, такі як концерт різдвяних колядок, літературна (художня) діяльність та виставки. Вони їздять в інші місця, де проводять катехизацію, оживляють літургію та намагаються задовольнити різні потреби.

08 – 500 Fastiv,

ul. 25 – Żowtnia 13

Ucraina

telefono 003845 52462;  00380935335270

email: [email protected]