Zaproszenie na Festiwal misyjny

 XV Festiwal Misyjny „Bóg mnie kocha”

Fundacja Polska Raoula Follereau wspólnie z Misyjnym Apostolstwem Niepełnosprawnych Dzieci zaprasza na organizowany pod patronatem Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds Misji ks. bpa Jerzego Mazura, biskupa diecezji Warszawsko-Praskiej ks. abpa Henryka Hosera oraz rektora UKSW ks. prof. Stanisława Dziekońskiego

XV Festiwal Misyjny “Bóg mnie kocha”

który odbędzie się w niedzielę 18 czerwca br.

w Zielonce koło Warszawy.

Doroczne święto misjonarzy i ich dobroczyńców rozpocznie się o godz. 13.00 od Mszy św. w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej.

Po Mszy świętej organizatorzy zapraszają na Wielki koncert na Placu Jana Pawła II z udziałem znanych artystów. Wystąpią miedzy innymi:

  • meksykański zespół LOS AMIGOS
  • nowy zespół muzyki chrześcijańskiej Marcina Pokusy
  • koncertująca po całym świecie grupa DIKANDA

Będzie to kolejne, wypełnione modlitwą i wspólną, rodzinną zabawą wielkie święto misjonarzy i ich dobroczyńców.

Przez cały dzień czynne będą stoiska misyjne, przy których można będzie misjonarzy. Będą animacje misyjne, gry konkursy i zabawy dla dzieci. Czynna będzie prowadzona przez harcerzy ZHR „Kawiarnia pod Żyrafą” której specjalnością jest zupa z krokodyla.

Podczas koncertu poznamy tegorocznego laureata nagrody im. Malej Ani z Zielonki przyznawanej za wybitne osiągnięcia artystyczne w propagowaniu najcenniejszych wartości kultury chrześcijańskiej wśród dzieci i młodzieży.

Więcej informacji na stronie Fundacji: follereau.org

Updated: 11 października 2017 — 16:38